pojemniki na lunch
Akcesoria kuchenne

Dla studenta i pracownika – wygodny lunch box

Pojemnik na obiad z przegródkami lub bez nich jest bardzo komfortowym rozwiązaniem zarówno dla osób już pracujących, jak i dla uczniów lub studentów. Pozwala na zabranie ze sobą domowego obiadu i spożycie go w dowolnym, wybranym miejscu. Posiłek może zostać podgrzany lub można przygotować danie, które smakuje wyśmienicie także na zimno.

Lunch box z przegródkami

Wygodne przegródki pozwalają na rozdzielenie części pożywienia tak, aby nie zniszczyć ich smaku podczas przechowywania. Dzięki tej możliwości, można na przykład zabrać do sałatki pyszne grzanki, które zachowają swoją chrupkość i pyszny smak dzięki przechowywaniu w osobnej komorze.

Pojemniki na lunch bez podziału na przegródki to doskonały pomysł na zabranie ze sobą kaszotto, risotto czy owsianki, pysznej również na zimno. Opcja zabrania domowego posiłku pozwala na oszczędność pieniędzy (brak konieczności zakupu obiadu „na mieście”), wybór ulubionych smaków czy uwzględnienie alergii, na które się cierpi.

Mnogość wzorów oraz kolorów

Oprócz wygody tego rozwiązania, można także pokusić się o wybór produktu, który spełni także wrażenia estetyczne. Dzięki szerokiemu wyborowi lunch boxów na rynku, znajdzie się coś dla fanów pastelowych odcieni, jak i zdecydowanych kolorów. Można znaleźć także pojemniki z przezroczystymi pokrywkami lub barwionymi.

W ofercie wielu sklepów można znaleźć także bardzo szeroki wybór kształtów i udogodnień. Niektóre pojemniki na lunch są wyposażone w składane, plastikowe sztućce, a inne – można wygodnie złożyć, aby zaoszczędzić miejsce po zjedzeniu posiłku.