Akcesoria kuchenne

Pomysł na prezent

Przed Tobą urodziny znajomego, przyjaciela lub członka rodziny? Nie lubisz robić prezentów oraz sprawia Ci to wielki problem i trudność? Nie wiesz na co się zdecydować ani gdzie szukać rzeczy idealnej do podarowania z okazji urodzin? Masz coraz mniej czasu na zakup prezentu? Jeżeli tak to koniecznie musisz zapoznać się z tym tekstem. Serdecznie zapraszamy Cię do lektury!

Shaker do koktajli

Idealnym prezentem na urodziny, który sprawdzi się praktycznie dla każdej osoby to dobrej jakości alkohol. Może być to luksusowy szampan, wino z dobrego rocznika czy też dobra whiskey. Tutaj sam musisz zadecydować jaki rodzaj trunku będzie idealnie pasował do solenizanta. Kobietom raczej polecamy zakupić szampana lub wino, natomiast dla mężczyzn idealnie nada się mocny i ostry w smaku trunek. Jednak należy przyznać, że sam  alkohol nie będzie dobrze się prezentował jako prezent, dlatego warto dokupić do niego shaker do drinków.

Shakery

Sprzęt tego typu jest ogólnodostępny w bardzo wielu sklepach. Z łatwością kupimy go na przykład w sklepach z gadżetami domowymi, hipermarketach czy także sklepach z alkoholem. Można poszukać go także w sklepach internetowych przeznaczonych dla profesjonalnych barmanów. Koszt shakera to około 50 złotych, można się jednak skusić na cały profesjonalny barmański zestaw do przygotowywania drinków. Zawiera on najczęściej oprócz shakera: miarki, odważniki, sitko barmańskie, mini likiery oraz słomki. Jest to jednak już zdecydowanie większy wydatek- koszt to około 200 złotych. Niezależnie czy zdecydujesz się na zakup samego samego shakera czy od razu większego zestawu, możesz być pewny, że to świetne prezenty na urodziny!

Shakery w ofercie sklepu Nettrading.pl