Sprzęt gastronomiczny

Garnki satynowe marki Stalgast – czy ich zakup się opłaca?

Założenie własnego lokalu gastronomicznego to ogromna odpowiedzialność. Zakup wysokiej klasy wyposażenia to spora inwestycja. Właśnie dlatego decyzja powinna być dokładnie przemyślana. Należy postawić jest na markę, która cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników. Produkty Stalgast cieszą się rosnącym zainteresowaniem – stanowią one połączenie doskonałych parametrów użytkowych, a także korzystnej ceny zakupu.

Nowoczesne technologie

Garnki satynowe marki Stalgast powstają w oparciu o nowoczesne technologie. To właśnie dzięki temu doskonale sprawdzają się w miejscach intensywnie użytkowanych. Producent gwarantuje nam kilkuletni okres gwarancyjny, a więc nie trzeba martwić się o wady fabryczne, które mogłyby negatywnie wpłynąć na trwałość wyposażenia.

Plusem produktów Stalgast (sprawdź ofertę) jest również wielowarstwowe dno kapsułkowe. Zapewnia ono:
– doskonałe przewodzenie ciepła,
– mniejszą podatność na uszkodzenia,
– niższe ryzyko przypalenia potrawy.

Wysoka uniwersalność

Garnki satynowe Stalgast uchodzą za wyjątkowo uniwersalne. Wynika to z faktu, że są one przystosowane zarówno do tradycyjnych kuchenek gazowych, jak i elektrycznych, czy też indukcyjnych. Ponadto występują one w wielu pojemnościach oraz formach.

Opisywane garnki posiadają również stabilne uchwyty, które zwiększają komfort oraz swobodę pracy. Ich swobodne przenoszenie nie stanowi żadnego problemu. Oczywiście wszystkie produkty dostępne w sprzedaży spełniają aktualne normy europejskie. Wykonywane są one wyłącznie z tworzyw certyfikowanych.